H&D International Group
Produkty Apple (iMac, MacBook, iPad a iPhone) udávají směr především díky konsistentnímu designu, pohodlnému používání a kvalitnímu zabezpečení.

Apple Support

Apple kompetenční centrum jsme založili s myšlenkou přiblížit Vám jednoho z největších a nejinovativnějších hráčů na trhu moderních technologií – společnost Apple, jež i v České republice získává každým rokem stále více spokojených zákazníků.

Produkty Apple (iMac, MacBook, iPad a iPhone) udávají směr především díky konsistentnímu designu, pohodlnému používání a kvalitnímu zabezpečení. I proto se stávají nepostradatelným pomocníkem mnoha úspěšných podnikatelů.

Opřete se o zkušeného partnera.

Jestliže se rozhodnete využít příležitostí, které platforma Apple nabízí, jsme tu, abychom Vás provedli celým procesem jejího začlenění do Vašeho firemního prostředí. Poskytneme Vám hodnotné rady a podporu ve všech fázích implementace, a samotný přechod tak bude velmi snadný a plynulý. Zároveň jsme schopni nabídnout Vám komplexní služby správy použitých zařízení a postarat se i o následné rozšiřování jejich funkcionalit.

V rámci Apple kompetenčního centra můžete využít i možnosti zpracování systémových analýz a řešení na klíč, nebo integrace platformy Apple do prostředí MS podle Vašich individuálních potřeb. Zároveň vyvíjíme zakázkové a specifické aplikace pro desktopy a mobilní zařízení – vše nejen samostatně, ale i jako součást komplexních softwarových řešení.

Naše Apple kompetenční centrum bylo jedním z prvních svého druhu v České republice a celý jeho tým je certifikován pro Apple Mac OS X 10.6 Support Essentials.  

 

 

 

;