H&D – An HCL Technologies Company

O nás

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. (H&D CZ) byla založena v roce 2007 v Mladé Boleslavi jako první zahraniční dceřiná společnost skupiny H&D International Group. Od vzniku mateřské společnosti ve Wolfsburgu v roce 1996 se skupina rozrostla do své současné podoby s více než 20 pobočkami na dvou kontinentech a zaměstnává přes 1 600 lidí.

H&D CZ je poskytovatelem komplexních IT služeb s bohatým portfoliem produktů. Nabízíme služby s přidanou hodnotou pokrývající celý řetězec činností od běžného poradenství přes vývoj softwaru a údržbu infrastruktury až po služby aplikační správy a školení. Naši nabídku jedinečných řešení zaměřených na potřeby klientů doplňují služby PDM. V tomto ohledu působíme jako poskytovatel řešení a pomáháme klientům využívat integrovaný přístup ke všem fázím životního cyklu příslušných procesů. Díky modulární koncepci je rozsah našich služeb plně škálovatelný – jen vy rozhodnete, jakou podporu pro daný systém nebo aplikaci skutečně potřebujete.

Naší klíčovou kompetencí je vývoj na míru šitých, komplexních, integrovaných a individuálních softwarových řešení. Ve vývoji postupujeme podle agilní metodiky SCRUM, během celého vývojového procesu využíváme best practices a disponujeme zkušenostmi s moderními softwarovými technologiemi a architekturou. Činnost naší společnosti se neomezuje pouze na vývoj softwaru, ale zahrnuje management všech procesů v rámci realizace zakázky od počáteční technické a finanční analýzy a posouzení dopadů řešení, přes tvorbu prototypů, implementaci, optimalizaci a testování až po konečné nasazení do provozu a následnou podporu a údržbu implementovaného řešení. Nabízíme také vysoce kvalitní služby v oblasti vývoje pro mobilní platformy (iOS, Android a Windows Phone), včetně vývoje zákaznických aplikací a multimediální podpory.Kromě vývoje softwaru nabízíme prostřednictvím centra služeb v Mladé Boleslavi také správu aplikací (AMS). Náš AMS tým poskytuje prvotřídní služby, které jsou plně v souladu s nejlepšími postupy v odvětví a metodologií ITIL.Podrobné informace o všech našich řešeních, službách a produktech naleznete v sekci Řešení.

 

 

;