H&D – An HCL Technologies Company
H&D International Group

Není nám lhostejné, co se kolem nás děje. Našemu regionu se snažíme být co nejvíce přínosní. Jednou z našich rolí je zajištění pracovních míst. Podporujeme i systém vzdělávání, který obohacujeme o možnosti praxe středoškolských a vysokoškolských studentů v naší společnosti.

Mimoto jsme donorem řady aktivit v regionu. Finančně jsme podpořili například Centrum sociálních služeb 83 Mladá Boleslav, Ekocentrum Zahrada při Domu dětí a mládeže v Mladé Boleslavi, Spolek pro záchranu kostela sv. Františka Serafínského Kněžmost, nákup HW a SW pro základní školu v Sobotce či Florbalovou akademii v Mladé Boleslavi.

Jsme sponzorem i řady dětských sportovních kroužků od šachového týmu Bakov nad Jizerou až po tělovýchovnou jednotu Slovan Hrádek nad Nisou.

S kolegy se mimoto aktivně zapojujeme do činností a úprav skanzenu Altamira, kde jsme vlastními silami opravili pece či střechy chýší. školských studentů

Mimo náš ekonomický, environmentální a sociální přínos pro místní komunitu se snažíme podpořit v různých oblastech i širokou veřejnost. Příkladem může být vytvoření aplikace certifikace lihovin v době metanolové aféry v roce 2014, která byla pro veřejnost zdarma. V minulých letech jsme také společně s městem Mladá Boleslav vyvinuli a provozovali mobilní aplikaci Akce a události v Mladé Boleslavi.

;