H&D – An HCL Technologies Company
H&D International Group

H&D International Group

Na naši mateřskou společnost jsme patřičně hrdí. Od jejího založení v roce 1996, kdy čítala celé čtyři zaměstnance, prošla obrovským vývojem a rozrostla se přes dva kontinenty. Hlavní pole působnosti H&D International Group stále zůstává v Německu, ale pobočky najdete i v Mexiku nebo ve Spojených státech amerických. Nadnárodní rozkvět tak trochu započal přímo u nás, protože právě pobočka H&D v České republice se stala první zahraniční dceřinou společností.

S H&D International Group toho máme mnoho společného. Také poskytujeme komplexní IT řešení, která nabízíme svým zákazníkům samostatně i formou integrovaných řešení, a to v oblastech automotive, výroba, logistika či marketing. Naše mateřská společnost navíc celosvětově rozvíjí aktivity v IT i v dalších hospodářských sektorech, především v bankovnictví, pojišťovnictví, energetice, zdravotnictví, veřejném sektoru či telekomunikacích. Zaměření celé nadnárodní skupiny proto pokrývá velmi široké portfolio služeb – stačí si jen vybrat!  

V čem tkví tajemství jejího, a tedy i našeho úspěchu? Jedná se o kombinaci horizontální organizační struktury, efektivního rozhodování, velké dávky kreativity, a především osobního přístupu ke každému klientovi – to vše s respektem k udržitelnosti a s pokorou k Vašim potřebám.  

Jsme cestou k modernímu IT – jsme tu pro Vás!

;