Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.
H&D – IT řešení šitá na míru českému trhu

H&D - jsme doma v oblasti vývoje softwaru a aplikací!

H&D, neboli Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o., je dceřinou společností skupiny H&D International Group, jež sídlí v německém Wolfsburgu. Od vzniku mateřské společnosti v roce 1996 se stále rozrůstáme; aktuálně sdílíme nadšení pro inovace v oblasti IT zhruba se 1 400 kolegy pracujícími ve více než dvaceti pobočkách na dvou světových kontinentech!

Toto silné propojení s mateřskou nadnárodní skupinou nám umožňuje využívat know-how, které umíme přizpůsobit přesně Vašim požadavkům – jsme česká společnost a svůj trh dobře známe.  

Irena Šípalová „IT řešení šitá na míru Vašim potřebám. Pro ostatní klišé, pro nás skutečnost."

 Irena Šípalová, jednatelka společnosti

H&D – IT řešení šitá na míru českému trhu – již více než 10 let!  

Abychom Vám zaručili maximální spokojenost s našimi produkty a službami, pracujeme v souladu s moderními kvalitativními standardy a nejlepší postupy v odvětví IT následujeme díky využívání metodik ITIL a PRINCE2.  

Jednáme s Vámi otevřeně, a snažíme se tak budovat stabilní vztah založený na vzájemné důvěře. Garantujeme vysokou kvalitu služeb, profesionální přístup našeho týmu IT odborníků a především - držíme slovo! Podmínky, které si společně stanovíme, jsou  pro nás závazné. Ať už se jedná o peníze, nebo o Váš drahocenný čas. 

Své kořeny máme v automotive projektech, ale postupem času jsme se rozrostli na společnost pokrývající rozmanité oblasti lidské činnosti. Velmi dobře si rozumíme s procesy ve výrobě, logistice, businessu či marketingu, a naše řešení tak už v praxi pomáhají nejen nadnárodním koncernům, ale taktéž menším a středním společnostem.

U nás si totiž můžete vybrat přesně to, co potřebujete – spektrum našich IT aktivit je skutečně široké. Zajímá Vás vývoj softwaru a aplikací, nebo snad aplikační podpora? Přivítali byste efektivní výrobní informační systém či nějaké jiné řešení? Vše najdete zde, na našich webových stránkách. Můžete nás ale kontaktovat i přímo, a to prostřednictvím emailových adres jednotlivých kolegů nebo emailové adresy info@hud.cz.

;