H&D – An HCL Technologies Company
H&D – IT řešení šitá na míru českému trhu

H&D - jsme doma v oblasti vývoje softwaru a aplikací!

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. je dceřinou společností německého holdingu H&D působícího na celosvětovém trhu. Jsme součástí nadnárodní korporace HCL Technologies, která má více než 130 000 zaměstnanců pracujících ve 43 zemích světa. Podílí se na projektech v rozličných oblastech, jako jsou například služby v oblasti inženýringu, výzkumu a vývoje, v oblasti automotive, zdravotnictví, chemického a procesního průmyslu, průmyslové výroby, kapitálových trhů či telekomunikace.

Společnost HCL Technologies se s více než 40 lety zkušeností řadí mezi TOP 100 globální společnosti v oblasti R&D a spadá mezi 20 nejvýznamnějších IT společností světa. Know how i inovativnost dokazuje i skutečnost, že má více než 1 250 vlastních patentovaných řešení.

Toto silné propojení nám umožňuje využívat know-how, které umíme přizpůsobit přesně Vašim požadavkům.

Nabízené IT služby pokrývají celou řadu oblastí, od analýzy, návrhů a řízení vývojových nebo výrobních procesů přes zpracování a bezpečnost dat, uživatelskou podporu, virtualizaci k zajištění provozu klíčových aplikací a technologií. 

Zaměřujeme se především na IT služby v oblastech vývoje a podpory mobilních aplikací, integrace mobilních zařízení s vozidly, počítačového a strojového vidění, zakázkového vývoje systémů pro plánování výroby a sběru dat z výrobních strojů včetně jejich následné analýzy.

Do portfolia nabízených služeb dále patří veškeré činnosti bezprostředně související s realizací projektů, od úvodní analýzy a zpracování návrhů řešení přes projektové vedení, podporu projektových procesů až po uživatelskou podporu a zajištění provozu klíčových aplikací a technologií.

V každém projektu, na kterém společnost H&D Czech spolupracuje, klade důraz především na identifikaci a analýzu potřeb a požadavků zákazníka, kterým následně přizpůsobuje jak navržené řešení, tak způsob realizace. Vždy usiluje o to, aby prostřednictvím svých znalostí a zkušeností, které vkládá do společných projektů, přispěla k dosažení obchodních cílů svých zákazníků. 

 

Irena Šípalová „IT řešení šitá na míru Vašim potřebám. Pro ostatní klišé, pro nás skutečnost."

 Irena Šípalová, jednatelka společnosti

H&D – IT řešení šitá na míru českému trhu – již více než 10 let!  

Abychom Vám zaručili maximální spokojenost s našimi produkty a službami, pracujeme v souladu s moderními kvalitativními standardy a nejlepší postupy v odvětví IT následujeme díky využívání metodik ITIL a PRINCE2.  

Jednáme s Vámi otevřeně, a snažíme se tak budovat stabilní vztah založený na vzájemné důvěře. Garantujeme vysokou kvalitu služeb, profesionální přístup našeho týmu IT odborníků a především - držíme slovo! Podmínky, které si společně stanovíme, jsou  pro nás závazné. Ať už se jedná o peníze, nebo o Váš drahocenný čas. 

U nás si totiž můžete vybrat přesně to, co potřebujete – spektrum našich IT aktivit je skutečně široké. Zajímá Vás vývoj softwaru a aplikací, nebo snad aplikační podpora? Přivítali byste efektivní výrobní informační systém či nějaké jiné řešení? Vše najdete zde, na našich webových stránkách. Můžete nás ale kontaktovat i přímo, a to prostřednictvím emailových adres jednotlivých kolegů nebo emailové adresy info@hud.cz.

;