H&D International Group

Kariéra

Proč bys měl začít svojí kariéru v IT právě u nás? Jsme super parta, děláme práci, která nás baví, naše obchodní oddělení je akční a stará se nám o přísun zajímavých a inovativních konceptů a nápadů. To vše pod hlavičkou jedné prima společnosti jménem Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. Tak neváhej a rozjeď s námi v Mladé Boleslavi svoji kariéru!

Přehled volných pozic

Zajímají Tě nové technologie, vývoj aplikací a softwaru nebo efektivní výrobní informační systémy? Máš technické vzdělání a zkušenosti z oblasti IT? Pak do našeho týmu hledáme právě Tebe!

Ačkoliv se pohybujeme v oblasti IT, máme i řadu pozic, kde není nezbytná odborná znalost této oblasti. Stačí nám Tvůj zájem o tuto oblast a ochota se dále vzdělávat. Najdi svou vysněnou pozici v přehledu volných pozic.

Studenti a absolventi

V naší společnosti rádi uvítáme i mladé kolegy, protože jejich náboj a nápady nás posouvají dál!

Chceš spolupracovat na zajímavých projektech z oblasti IT technologií? Máš zájem své teoretické znalosti vyzkoušet v praxi a zažít při tom spoustu zábavy? Pak jsi u nás v Mladé Boleslavi na správné adrese!

Neváhej a odstartuj svou vysněnou kariéru po ukončení studia právě u nás! Pozice vhodné pro absolventy jsou v přehledu volných pozic označeny touto ikonou .

Benefity

Víme, že benefity hrají významnou roli při volbě zaměstnání. Mimo to je vnímáme jako zaslouženou odměnu za dobře odvedenou práci. Proto nabízíme širokou škálu benefitů, mezi kterými si vybere každý.