skip to Main Content

PŘIDEJ SE K NÁM

Proč bys měl začít svoji kariéru v IT právě u nás?

Jsme super parta, která dělá práci, co nás baví. Naše obchodní oddělení je akční a stará se nám o přísun zajímavých a inovativních konceptů a nápadů. To vše pod hlavičkou jedné prima společnosti jménem Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s. r. o. Jsme dceřinou společností německého holdingu H&D působícího na celosvětovém trhu a rovněž jsme součástí nadnárodní korporace HCL Technologies, která má více než 130 000 zaměstnanců pracujících ve 43 zemích světa.

  • Můžeme Ti nabídnout zdokonalení nebo využití jazyků a možnost rotací po celém světě.
  • Získej know-how nadnárodní společnosti a buď u technologických pokroků a vývoje.
  • Tak neváhej a rozjeď s námi v Mladé Boleslavi či v Liberci svoji kariéru!

Jak probíhá výběrové řízení, jak se k nám dostaneš a co si vzít na sebe?  >

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi na Českobratrském náměstí. Druhé pracoviště v Mladé Boleslavi je na ulici 9. května. Pobočku máme také v Liberci na ulici 1. máje. Kromě našich prostor jsou někteří naši kolegové také přímo u zákazníka ve Škoda Auto.

jak_to_u_nas_vypada@2x

BENEFITY

Aby byli naši zaměstnanci spokojení, snažíme se je motivovat a odměňovat také pěknou řádkou zajímavých benefitů. A co mezi ně patří? Kromě dovolené navíc, sick day či dalšího volna navíc se můžeš těšit také na příspěvky na vzdělávání, zdraví či volný čas, využití MultiSport karty či různé další odměny a příspěvky. Mrkni na to!

benefity@2x

ŽIVOT MIMO PRÁCI

Ne jen prací je člověk živ, proto se taky snažíme si pracovní život zpříjemnit i nepracovními aktivitami, které často s kolegy podnikáme. Kromě každoroční letní oslavy a vánočního večírku pořádáme v průběhu roku mnoho dalších akcí, jednou z nejoblíbenějších je třeba zaměstnanecká snídaně, kde se potkáváme s kolegy a dáváme si k tomu něco dobrého na zub. Kromě toho se rádi účastníme také sportovních aktivit, např. paintballu, volejbalového či squashového turnaje. Podívej se na naše fotky!

zivot_mimo_praci@2x

PODPORUJEME

Snažíme se také o podporu těch, kteří to na trhu práce nemají vždy tak jednoduché. Maminky, které u nás odcházejí na mateřskou a následně rodičovskou dovolenou, rádi zapojujeme do pracovního procesu i dříve, pokud samy chtějí a mají na to prostor. Rády se totiž vracejí do pracovního ruchu aspoň na pár hodin v týdnu, aby stále byly součástí našeho dění. Kromě toho se snažíme dávat pracovní příležitosti i studentům a čerstvým absolventům, jelikož víme, že praxe není vždy to nejdůležitější a chceme jim ji poskytnout. 

podporujeme@2x

SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST FIREM (CSR)

V rámci aktivit společenské odpovědnosti (CSR) vycházíme z hodnot, které v H&D sdílíme a jsou nedílnou součástí našeho života. Jednoduše děláme svět lepší, a to nejen pomocí našich technologií!  Vždyť i naše Vize a Mise je založena na pilířích odbornosti, odpovědnosti, opravdovosti, odhodlanosti a otevřenosti. Samozřejmostí pro naší společnost je dodržování právních a etických pravidel, které se týkají nejenom finančního a daňového sektoru, ale i ochrany životního prostředí a vztahů se zaměstnanci.

socialni_odpovednost@2x
Back To Top