skip to Main Content

Jak u nás probíhá výběrové řízení?

  1. Kontaktuj nás mailem, telefonem nebo na sociálních sítích
  2. Ozveme se ti nejpozději do 7 dnů
  3. Pohovoříš si s teamleaderem daného oddělení
  4. Seznámíme tě se zákazníkem či s vedením společnosti
  5. Vyhodnotíme pohovory
  6. Přivítáme Tě u nás!
Novi-zamestnanci-2

Co si vzít na sebe na pohovor?

Nezakládáme si na nutnosti formálního oblečení, ale určitě je vhodné obléci se slušně, ideální volbou je smart casual či business casual. Nicméně ani slušnými džínsy s trikem nic nezkazíš :). Hlavně, ať je oblečení čisté a upravené.

Jak se k nám dostaneš?

Sídlo společnosti

Českobratrské náměstí 1321, Mladá Boleslav

Budova firmy se nachází v centru Mladé Boleslavi, Českobratrské náměstí 1321. Kanceláře se nacházejí v budově banky, ale vchod je zezadu přes malé parkoviště se závorou. Zvoň prosím na personální oddělení H&D. Bohužel na našem firemním parkovišti máme místa jen pro management. Ihned před firmou a vedle ní je ale placené parkoviště, kde se dá celkem bez problémů zaparkovat.

Pobočka v Liberci

1. máje 97/25, Liberec

Budova firmy se nachází v centru Liberce v budově Finančního úřadu na adrese 1. máje 97, 460 02 Liberec. Vyjedeš výtahem do 5. patra a zaklepeš na dveře č. 532 (případně 530), společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s. r. o. Parkovat je možné na veřejných placených parkovacích místech v ulicích za budovou finančního úřadu.

Pošli nám svůj profil. Rádi Tě pozveme na kávu.

Nezalekni se našich požadavků! Pokud splňuješ jen některé požadavky, zkus se přihlásit! Za zkoušku přece nic nedáš a pro šikovné lidi se u nás práce vždycky najde. Rádi se s tebou setkáme a případně Ti nabídneme i jiné pozice, které odpovídají Tvému profilu a tomu, co Tě baví, lépe! Těšíme se na Tebe!

Vaše CV zasílejte na naši emailovou adresu. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat. V případě zaslání Vašeho životopisu do výběrového řazení na pracovní pozici u naší společnosti souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. jako správci osobních údajů. Dále souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES a v souladu s prováděcím zákonem o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete pouze na dobu trvání daného výběrového řízení v rozsahu nezbytném pro naplnění tohoto účelu.

Back To Top