skip to Main Content

Studenti a absolventi

V naší společnosti rádi uvítáme i mladé kolegy, protože jejich náboj a nápady nás posouvají dál! Chceš spolupracovat na zajímavých projektech z oblasti IT technologií? Máš zájem své teoretické znalosti vyzkoušet v praxi a zažít při tom spoustu zábavy? Pak jsi u nás v Mladé Boleslavi na správné adrese! Neváhej a odstartuj svou vysněnou kariéru po ukončení studia právě u nás! Studentům středních a vysokých škol nabízíme krátkodobé brigády a praxe, při kterých budou moci spolupracovat na zajímavých projektech a získají odborné znalosti a dovednosti. Můžeš se s námi také osobně setkat na speciálních akcích na Vaší škole, o kterých Vás průběžně informujeme.

Ženy v IT

I přesto, že jsme IT společnost, můžeme se pochlubit neobvykle vysokým podílem žen mezi našimi zaměstnanci. Působí u nás v rolích projektových podpor v IT týmech, projektových manažerek, testerek, správkyň systémů, specialistek konektivity či vývojářek. V H&D podporujeme také jejich kariérní růst. Nabízíme jak pozice juniorní, kde jsou potřeba pouze základní znalosti IT, tak ty seniorní. Juniory podporujeme formou mentoringu a interním vzdělávacím systémem, který jim napomůže urychlit jejich orientaci v tématu a posouvat se dál.

Zaměstnanci na mateřské či rodičovské dovolené

Našim zaměstnancům se snažíme vyjít vstříc, i když zrovna mají jiné, krásné povinnosti. Některé maminky či tatínkové si na rodičovské dovolené chtějí přivydělat nebo se jen zkrátka vrátit do pracovního procesu, což jim pomocí částečných úvazků umožňujeme. Zároveň u projektů, kde je to možné, nabízíme variantu práce z domova, která jim přinese možnost věnovat se svým dětem a zároveň se ve volných chvílích zapojit do pracovního procesu.

Back To Top