skip to Main Content

Zaměstnanci

H&D zaměstnanci jsou podporováni v jejich rozvoji a přihlížíme k jejich aktuálním možnostem a potřebám. Našim zaměstnancům nabízíme flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova, zkrácené úvazky či příležitosti pro rodiče na rodičovské dovolené. Jsme hrdí, že 37 % z našich zaměstnanců tvoří ženy, což je pro oblast IT velmi nestandardní poměr a jsme si vědomi, že pouze genderově vyvážené pracovní prostředí může správně fungovat. Pro matky či otce vracející se z mateřské či rodičovské dovolené nabízíme zajímavé pracovní modely, které jim umožní snadno skloubit soukromý i pracovní život. 9 % z našich zaměstnanců tvoří kolegové se zkrácenými úvazky, největší zastoupení v této skupině tvoří zejména kolegové s malými dětmi či studenti.

Nezapomínáme ani na podporu kariérního růstu a vzdělávání. Pořádáme řadu interních školení, která jsou vytvářena na míru našim potřebám. Velké oblibě se těší školení Agilního vedení projektů či školení nástroje JIRA. Naše interní kapacity doplňujeme i o externí školitelské organizace, v loňském roce naši zaměstnanci strávili na školeních 1550 hodin. Nad rámec standardních vzdělávacích programů využíváme i firemní cafeterii, kam nahráváme každoročně zaměstnancům body, které mohou využít na vzdělávání dle svých představ – zda se bude jednat o jazykové kurzy, IT kurz nebo kurz šití, už je na volbě každého zaměstnance.

Pro naše zaměstnance organizujeme také aktivity v rámci interního projektu Hapiness at work, ve kterém je naším cílem vytvářet příjemné pracovní prostředí, podpořit přátelské vztahy a průběžně našim kolegům různými drobnostmi poděkovat za jejich dobrou práci. Mezi každoročně opakující se akce patří letní Sommerfest, Vánoční večírek a zaměstnanecké snídaně. Našim kolegům dáváme i malé drobnosti v průběhu roku k různým příležitostem, jako je den pizzy, den životního prostředí nebo den čokolády. Při zajišťování těchto drobností se snažíme vždy podpořit místní zdroje a proto nakupujeme u lokálních podnikatelů. Každoročně se snažíme obměňovat naše aktivity, aby si na své přišli všichni zaměstnanci.

Naopak i zaměstnanci mohou využít dotačního programu firmy a uspořádat aktivitu pro sebe a své kolegy. Již tradiční aktivitou se stala jóga pro zaměstnance, velké oblibě se těší volejbalový turnaj, tvorba vánočních věnců či paintball. V minulých letech jsme zažili i velikonoční tvoření, scrapbooking, motokáry či squashový turnaj.

Back To Top