skip to Main Content
Revolution Slider Error: Slider with alias Unternehmen not found.
Maybe you mean: 'Kariéra' or 'PortfolioCZ' or 'Společnost' or 'Média' or 'Výzkum' or 'Homepagecz'

JSME DOMA V OBLASTI VÝVOJE SOFTWARU A APLIKACÍ

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. je dceřinou společností německého holdingu H&D působícího na celosvětovém trhu. Jsme součástí nadnárodní korporace HCL Technologies, která má více než 130 000 zaměstnanců pracujících ve 43 zemích světa. Podílí se na projektech v rozličných oblastech, jako jsou například služby v oblasti inženýringu, výzkumu a vývoje, v oblasti automotive, zdravotnictví, chemického a procesního průmyslu, průmyslové výroby, kapitálových trhů či telekomunikace. Společnost HCL Technologies se s více než 40 lety zkušeností řadí mezi TOP 100 globální společnosti v oblasti R&D a spadá mezi 20 nejvýznamnějších IT společností světa. Know how i inovativnost dokazuje i skutečnost, že má více než 1 250 vlastních patentovaných řešení. Toto silné propojení nám umožňuje využívat know-how, které umíme přizpůsobit přesně Vašim požadavkům.

Nabízené IT služby pokrývají celou řadu oblastí, od analýzy, návrhů a řízení vývojových nebo výrobních procesů přes zpracování a bezpečnost dat, uživatelskou podporu, virtualizaci k zajištění provozu klíčových aplikací a technologií. Zaměřujeme se především na IT služby v oblastech vývoje a podpory mobilních aplikací, integrace mobilních zařízení s vozidly, počítačového a strojového vidění, zakázkového vývoje systémů pro plánování výroby a sběru dat z výrobních strojů včetně jejich následné analýzy. Do portfolia nabízených služeb dále patří veškeré činnosti bezprostředně související s realizací projektů, od úvodní analýzy a zpracování návrhů řešení přes projektové vedení, podporu projektových procesů až po uživatelskou podporu a zajištění provozu klíčových aplikací a technologií. V každém projektu, na kterém společnost H&D Czech spolupracuje, klade důraz především na identifikaci a analýzu potřeb a požadavků zákazníka, kterým následně přizpůsobuje jak navržené řešení, tak způsob realizace. Vždy usiluje o to, aby prostřednictvím svých znalostí a zkušeností, které vkládá do společných projektů, přispěla k dosažení obchodních cílů svých zákazníků.

 

 „IT řešení šitá na míru Vašim potřebám. Pro ostatní klišé, pro nás skutečnost.“

Dalibor Sehnoutka, CEO

Abychom Vám zaručili maximální spokojenost s našimi produkty a službami, pracujeme v souladu s moderními kvalitativními standardy a nejlepší postupy v odvětví IT následujeme díky využívání metodik ITIL a PRINCE2. Jednáme s Vámi otevřeně, a snažíme se tak budovat stabilní vztah založený na vzájemné důvěře. Garantujeme vysokou kvalitu služeb, profesionální přístup našeho týmu IT odborníků a především – držíme slovo! Podmínky, které si společně stanovíme, jsou  pro nás závazné. Ať už se jedná o peníze, nebo o Váš drahocenný čas. U nás si totiž můžete vybrat přesně to, co potřebujete – spektrum našich IT aktivit je skutečně široké. Zajímá Vás vývoj softwaru a aplikací, nebo snad aplikační podpora? Přivítali byste efektivní výrobní informační systém či nějaké jiné řešení? Vše najdete zde, na našich webových stránkách. Můžete nás ale kontaktovat i přímo, a to prostřednictvím emailových adres jednotlivých kolegů nebo emailové adresy info@hud.cz.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

V polovině devadesátých let minulého století došlo k setkání tehdejšího systémového analytika a vystudovaného strojního inženýra Bernarda Hönigsberga a jeho ženy Anity Hönigsberg s mladým průmyslovým elektrotechnikem Oliverem Düvelem. Oba muže, jak se záhy ukázalo, spojovala vášeň k informačním technologiím a vývoji softwaru. A najednou se jejich počáteční vize společného projektu začala zhmotňovat v myšlenku na založení společného podniku. V roce 1996 se jim to vážně podařilo… Od té doby uplynula spousta času a je tomu již přes 20 let od chvíle, kdy se tito nadšenci postavili v německém Gifhornu na startovní čáru svého podnikání a dnes spolu s nimi na čáře stojí přes 1500 kolegyň a kolegů.

Andreas Lehmann
Jednatel H&D Internarional Group

Alok Roy
Jednatel H&D Internarional Group

Shiv Walia
Jednatel H&D Internarional Group

Irena Šípalová
Jednatelka H&D Datentechnik Czech

Karl-Heinz Franke
Jednatel H&D Datentechnik Czech

Back To Top