skip to Main Content
Revolution Slider Error: Slider with alias Unternehmen not found.
Maybe you mean: 'Kariéra' or 'PortfolioCZ' or 'Společnost' or 'Média' or 'Výzkum' or 'Homepagecz'

JSME DOMA V OBLASTI VÝVOJE SOFTWARU A APLIKACÍ

V loňském roce došlo k fúzi společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. a HCL TECHNOLOGIES CZECH REPUBLIC s.r.o. a sloučené společnosti pokračují v České republice jako společnost HCL TECHNOLOGIES CZECH REPUBLIC s.r.o. Nadále pokračujeme v poskytování IT služeb a řešení naším zákazníkům a to s plným zázemím velké nadnárodní korporace. V letošním roce předpokládáme stabilizaci firemních interních procesů a otevření široké mezinárodní spolupráce v oblasti námi dodávaných služeb a řešení. Zároveň se díky tomuto sloučení podstatně rozšířilo spektrum dodávaných technologií a služeb. Napomáháme rozvoji podnikání našich klientů pomocí inovativních řešení připravovaných na míru. Tato řešení umožňují vyšší flexibilitu, rychlost, efektivitu a obecně pomáhají dosahovat vyšší úrovně kvality výroby/služeb. Vzhledem k proběhlé fúzi jsme v současné době schopni pokrýt v České republice prakticky celý segment Informačních a komunikačních technologií. Od analýz, návrhů, optimalizací až po komplexní řešení s primárním zaměřením na mobilní aplikace, integraci mobilních řešení s vozidly, plánování a kontrolu výroby, nebo oblast strojového vidění a rozšířené reality.
Rozsáhlé know-how, přizpůsobujeme požadavkům konkrétního zákazníka a zkušenosti získané z celosvětového působení, nám umožňují rychlou adaptaci řešení do požadovaného prostředí. Našimi zákazníky jsou společnosti různé velikosti i odlišných odvětví. Řadí se mezi ně jak nadnárodní koncerny, ale i národní společnosti menšího a středního rozsahu, primárně v oblasti výroby.

 

Nabízené IT služby pokrývají celou řadu oblastí, od analýzy, návrhů a řízení vývojových nebo výrobních procesů přes zpracování a bezpečnost dat, uživatelskou podporu, virtualizaci k zajištění provozu klíčových aplikací a technologií. Zaměřujeme se především na IT služby v oblastech vývoje a podpory mobilních aplikací, integrace mobilních zařízení s vozidly, počítačového a strojového vidění, zakázkového vývoje systémů pro plánování výroby a sběru dat z výrobních strojů včetně jejich následné analýzy. Do portfolia nabízených služeb dále patří veškeré činnosti bezprostředně související s realizací projektů, od úvodní analýzy a zpracování návrhů řešení přes projektové vedení, podporu projektových procesů až po uživatelskou podporu a zajištění provozu klíčových aplikací a technologií. V každém projektu, na kterém společnost H&D Czech spolupracuje, klade důraz především na identifikaci a analýzu potřeb a požadavků zákazníka, kterým následně přizpůsobuje jak navržené řešení, tak způsob realizace. Vždy usiluje o to, aby prostřednictvím svých znalostí a zkušeností, které vkládá do společných projektů, přispěla k dosažení obchodních cílů svých zákazníků.

 

 „IT řešení šitá na míru Vašim potřebám. Pro ostatní klišé, pro nás skutečnost.“

Dalibor Sehnoutka, CEO

Abychom Vám zaručili maximální spokojenost s našimi produkty a službami, pracujeme v souladu s moderními kvalitativními standardy a nejlepší postupy v odvětví IT následujeme díky využívání metodik ITIL a PRINCE2. Jednáme s Vámi otevřeně, a snažíme se tak budovat stabilní vztah založený na vzájemné důvěře. Garantujeme vysokou kvalitu služeb, profesionální přístup našeho týmu IT odborníků a především – držíme slovo! Podmínky, které si společně stanovíme, jsou  pro nás závazné. Ať už se jedná o peníze, nebo o Váš drahocenný čas. U nás si totiž můžete vybrat přesně to, co potřebujete – spektrum našich IT aktivit je skutečně široké. Zajímá Vás vývoj softwaru a aplikací, nebo snad aplikační podpora? Přivítali byste efektivní výrobní informační systém či nějaké jiné řešení? Vše najdete zde, na našich webových stránkách. Můžete nás ale kontaktovat i přímo, a to prostřednictvím emailových adres jednotlivých kolegů nebo emailové adresy info@hud.cz.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

V polovině devadesátých let minulého století došlo k setkání tehdejšího systémového analytika a vystudovaného strojního inženýra Bernarda Hönigsberga a jeho ženy Anity Hönigsberg s mladým průmyslovým elektrotechnikem Oliverem Düvelem. Oba muže, jak se záhy ukázalo, spojovala vášeň k informačním technologiím a vývoji softwaru. A najednou se jejich počáteční vize společného projektu začala zhmotňovat v myšlenku na založení společného podniku. V roce 1996 se jim to vážně podařilo… Od té doby uplynula spousta času a je tomu již přes 20 let od chvíle, kdy se tito nadšenci postavili v německém Gifhornu na startovní čáru svého podnikání a dnes spolu s nimi na čáře stojí přes 1500 kolegyň a kolegů.

Andreas Lehmann
Jednatel H&D Internarional Group

Alok Roy
Jednatel H&D Internarional Group

Shiv Walia
Jednatel H&D Internarional Group

Irena Šípalová
Jednatelka H&D Datentechnik Czech

Karl-Heinz Franke
Jednatel H&D Datentechnik Czech

Back To Top