H&D International Group
V H&D sledujeme nové trendy v oblasti personalistiky a mezi ně tzv. outsourcing pracovníků či celých služeb jednoznačně patří.

Outsourcing IT služeb

Potřebujete posílit stávající tým či hledáte úplně nového pracovníka, ale rádi byste, aby se o jeho výběr, zaškolení a průběžnou péči postaral někdo jiný?

V tom případě jste na správném místě. V H&D totiž sledujeme nové trendy v oblasti personalistiky a mezi ně tzv. outsourcing pracovníků či celých služeb jednoznačně patří. Jedná se obvykle o pronájem IT expertů, kteří pomohou se specifickým projektem přímo ve Vaší společnosti. V případě zájmu můžeme nabídnout i jiné kvalifikace v rámci projektových týmů. Naší specialitou jsou potom pozice, které stojí na pomezí IT a technických či odborných profesí.  Takové specialisty pro Vás nejen vybereme, ale též zaručíme, že mají odpovídající know-how a splňují požadavky, které od jejich rolí očekáváte. Pokud je potřeba, zajistíme jejich zaškolení a průběžné zvyšování odbornosti. Kromě jednotlivých pracovníků nabízíme i sestavení celého týmu – záleží na Vašich požadavcích a náročnosti či délce řešeného projektu.

Péče o tyto pracovníky je zcela v naší režii, o náplni jejich práce však rozhodujete Vy.

Hlavní výhodou, kterou Vám tento moderní koncept přináší, je možnost soustředit se na klíčové procesy Vašeho byznysu. Nemusíte ztrácet čas s hledáním a výběrem vlastních zaměstnanců, a přitom máte vždy k dispozici dostatečné množství odborníků pro vykrytí ať už operativních či projektových potřeb. To Vám umožní nejen lépe načasovat rozvržení kapacit, ale současně zajistí spolehlivost a vysokou úroveň služby z pohledu výkonu i kvality zdrojů.

;