H&D International Group
Díky implementaci PDM systému s4manage snížíte náklady na vývoj a výrobu Vašich produktů!

PDM systémy pro správu dat a dokumentů

Jednou z klíčových výzev, která v současné době stojí především před výrobními podniky, je zajistit efektivní správu a řízení obrovského množství dat vytvořených během životního cyklu každého produktu. K dosažení tohoto cíle mohou výraznou měrou přispět takzvané PDM systémy (Product Data Management), jež komplexně řeší správu produktových dat, práci s konstrukčními daty i jinými dokumenty a jejich sdílení v rámci týmů.

Implementace PDM systému s4manage zvýší efektivitu Vaší práce a sníží Vaše náklady

s4manage je PDM systém pro správu konstrukčních, produktových a projektových dat a práci s dokumenty v rámci projektů. Celý systém je navržen tak, aby přehledným a intuitivním způsobem umožnil řídit kompletní životní cyklus dat, od jejich vzniku, přes schvalování, řízení změn, až po předání dat do výroby nebo zákazníkům. Díky podpoře různých datových formátů je systém určen nejen pro konstruktéry, ale pro celé projektové týmy, které mohou na jednom místě sdílet veškerá projektová a produktová data, ať už se jedná o výkresovou dokumentaci, kusovníky, nabídky, projektové plány, výpočty či pracovat s jinými dokumenty. Implementace PDM systému s4manage, jež umožňuje integraci se systémy CATIA a NX pak konstruktérům usnadňuje jejich každodenní práci a zajišťuje, že konstrukční data uložená v systému budou vždy konzistentní, aktuální a snadno dostupná všem, kteří mají přidělena příslušná oprávnění.

PDM systém s4manage nabízí:

  • Jednotné úložiště dat pro celý projektový tým
  • Možnost opakovaného využití dílů nebo konstrukčních celků ve více projektech
  • Jednoduchou práci s více verzemi jednotlivých dokumentů a výkresů
  • Efektivní schvalování a uvolňování dat
  • Snadné vyhledávání dat
  • Řízení přístupů k datům
  • Výhodné ceny za licence (v závislosti na projektových rolích)

Implementací PDM systému s4manage získáte softwarový nástroj, který minimalizuje rutinní činnosti a uvolní ruce Vašim konstruktérům a členům projektových týmů tak, aby se mohli více věnovat kreativní práci podporující Vaše obchodní cíle.

H&D je partnerem německé společnosti DENVISO, která je výrobcem PDM systému s4manage, a v současné době je jediným distributorem tohoto řešení pro český a slovenský trh. V případě zájmu o PDM řešení s4manage nás kontaktujte na emailové adrese sales@hud.cz.

;