H&D – An HCL Technologies Company
H&D poskytovatel komplexních IT služeb a řešení

Portfolio

Na českém trhu působíme již od roku 2007, kde prostřednictvím IT služeb a komplexních řešení podporujeme byznys našich zákazníků. Napomáháme jim k rozvoji jejich podnikání pomocí inovativních řešení šitých na míru. Ty jim umožňují vyšší flexibilitu, rychlost a efektivitu procesů.

   „IT je náš život. Nechte nás, ať Vám ulehčíme ten Váš!“                                                   Irena Šípalová, jednatelka společnosti

 

Portfolio našich služeb je široké, jsme Vám k dispozici v oblasti konektivity vozu, vývoje mobilních a webových aplikací či PLM/PDM podpory systémů. Náš tým expertů Vám může podat pomocnou ruku v procesech průmyslové automatizace pomocí technologie strojového vidění či ulehčit testování infotainmentu vozu pomocí našich simulátorů. Mimo to zajišťujeme IT služby, konzultace, vedení a podporu IT projektů.

Našimi zákazníky jsou společnosti různé velikosti i odlišných odvětví. Řadí se mezi ně jak nadnárodní koncerny, ale i národní společnosti menšího a středního rozsahu, primárně v oblasti výroby. Více informací se dozvíte v sekci naši zákazníci.

;