H&D – An HCL Technologies Company

IT služby a konzultace, vedení IT projektů

V rámci našich služeb a odborného poradenství Vám nabízíme zpracování studií proveditelnosti, analýz, odborné podpory a vedení IT projektů k dosažení Vašich obchodních cílů. Při zpracování stávajících, ale také nových projektů je využívána světově nejrozšířenější metodika projektového řízení PRINCE2®, kterou vydává AXELOS Limited.

IT služby a konzultace

V každém projektu, na kterém spolupracujeme, klademe důraz především na identifikaci a analýzu potřeb a požadavků zákazníka, kterým následně přizpůsobujeme jak navržené řešení, tak způsob realizace. Vždy usilujeme o to, aby námi navržená a implementovaná řešení pomohla dosáhnout a naplnit obchodní cíle našich zákazníků.

„Klademe důraz na pochopení Vašich potřeb, dodržení kvality, plánovaných termínů i rozpočtu. Realizovali jsme již desítky projektů v IT, které splnily očekávání našich zákazníků a jejich obchodní cíle. Jejich úspěch je i nás úspěch!“ Standa, operační manažer

Naši experti Vám rádi poskytnou detailní informace a zodpoví všechny Vaše otázky. K dispozici jsme Vám na e-mailu info@hud.cz.

Vedení IT projektů

Své služby nabízíme i v oblasti řízení projektů v IT, naši experti z řad projektových manažerů Vám zajistí hladký průběh projektů v souladu s best practices a metodikou projektového řízení PRINCE2®. Naši experti Vám rádi poskytnou detailní informace a zodpoví všechny Vaše otázky. K dispozici jsme Vám na e-mailu info@hud.cz.

Podpora IT projektů

Doménou naší činnosti je také podpora IT projektů rozličných druhů, v rámci kterých zajišťujeme nejen vedoucí experty, ale také asistentky projektového manažera, které zajišťují hladký průběh činností v IT oddělení.

 

 

;