H&D – An HCL Technologies Company

Podpora IT projektů

Doménou naší činnosti je také podpora IT projektů rozličných druhů, v rámci kterých zajišťujeme nejen vedoucí experty, ale také asistentky projektového manažera, které zajišťují hladký průběh činností v IT oddělení. Projektová asistence zahrnuje reporting garančních dat, podporu finančního managementu, činnosti v oblasti licenčního managementu, podporu projektových vedoucích či podporu kapacitního plánování.

„Staráme se o Vaše projekty. Když nás potřebujete, jsme tady – tým specialistů na podporu IT projektů!“ Veronika, teamleader skupiny podpory projektů

 

Zrealizujeme za Vás výběr kvalitních členů týmů, jejich zaškolení a průběžné zvyšování kvalifikace, což je nesporná výhoda outsourcingu pracovníků či celých služeb. Zajistíme Vám dostatečné množství odborníků a asistentek projektového týmu, kteří pokryjí Vaše operativní či projektové potřeby. To Vám umožní nejen lépe načasovat rozvržení kapacit, ale současně zajistí spolehlivost a vysokou úroveň služby z pohledu výkonu i kvality zdrojů. Projektovou podporu nabízíme nejenom v Mladé Boleslavi, ale i po celé České republice.

Naši experti Vám rádi poskytnou detailní informace a zodpoví všechny Vaše otázky. K dispozici jsme Vám na e-mailu info@hud.cz.

;