skip to Main Content

Konektivita vozu

Začátky naší společnosti na českém trhu byly úzce spjaty s odvětvím automotive, které i nadále zůstává naší srdeční záležitostí. Nabízíme Vám služby spojené s konektivitou vozu, které zajišťujeme pro přední automobilové značky. Konektivita vozu (ConnectedCar) je založena na moderních technologiích a její základní myšlenkou je propojení vozu s okolním světem. Náš tým má zastoupení v různých oblastech od technického vývoje přes IT až po zákaznickou podporu. Naši odborníci zastávají pozice projektových vedoucích, testerů či analytiků v rámci vývoje jednotlivých funkcí vozu souvisejících s konektivitou. Naše expertní služby a dlouholeté zkušenosti v této oblasti nabízíme i Vám.

KONTAKTUJTE NÁS

„Konektivita vozu je krásný obor, který pomáháme dlouhodobě budovat pro naše zákazníky. Náš tým má rád výzvy a pokud potřebujete pomoci s Vaší výzvou, jste na správné adrese.“

Richard, teamleader konektivy vozu

Služby v oblasti konektivity vozu

Funkce, na jejichž vývoji se podílíme, Vám umožní propojit Váš chytrý telefon s vozidlem. Toto spojení nabízí komunikaci ve dvou směrech. Obsah Vašeho smartphonu vidíte a ovládáte na displeji ve voze a informace z Vašeho auta si naopak můžete zobrazit na displeji telefonu pomocí specifických aplikací. Zobrazení obsahu chytrého telefonu a jeho ovládání za jízdy je umožněno využitím systému SmartLink+, který sdružuje všechny aktuálně dostupné technologie pro takový druh komunikace – Apple CarPlay, AndroidAuto a MirrorLink. Na displeji rádia pak můžete jedním dotykem ovládat aplikace z telefonu, poslouchat hudbu, nechat se navigovat nebo komunikovat přes sociální sítě! Zároveň Váš mobilní telefon může čerpat nejrůznější data z vozidla a Vy tak můžete například sledovat úspornost jízdy, servisní intervaly, dynamičnost jízdy včetně rychlosti, otáček motoru apod.

Online služby

On-line služby vytváří z Vašeho vozidla samostatnou jednotku, která je neustále připojena k Internetu. To umožňuje řidiči získávat aktuální informace například o dopravní situaci na plánované trase, dostupnosti volných parkovacích míst ve městě nebo ceny pohonných hmot na nejbližších čerpacích stanicích. Vedle toho tyto služby poskytují majiteli auta pomocí mobilní aplikace komunikovat s vozem, aniž by v něm přímo seděl. Může se jednak dozvědět důležité informace o Vašem vozidle jako například stav opotřebení jednotlivých dílů nebo množství paliva v nádrži a současně na dálku ovládat vybrané funkce, třeba nezávislé vytápění. On-line služby přináší také větší bezpečnost při používání vozu. Pomocí integrovaných tlačítek můžete sami zavolat pomoc v případě nouze na cestě. Pokud dojde k nehodě, vozidlo pak samo krizovou situaci nahlásí a pomoc přivolá.

Back To Top