H&D – An HCL Technologies Company

Konektivita vozu

Začátky naší společnosti na českém trhu byly úzce spjaty s odvětvím automotive, které i nadále zůstává naší srdeční záležitostí. Nabízíme Vám služby spojené s konektivitou vozu, které zajišťujeme pro přední automobilové značky.

Konektivita vozu (ConnectedCar) je založena na moderních technologiích a její základní myšlenkou je propojení vozu s okolním světem. Náš tým má zastoupení v různých oblastech od technického vývoje přes IT až po zákaznickou podporu. Naši odborníci zastávají pozice projektových vedoucích, testerů či analytiků v rámci vývoje jednotlivých funkcí vozu souvisejících s konektivitou. Naše expertní služby a dlouholeté zkušenosti v této oblasti nabízíme i Vám.

„Rádi pomůžeme s Vašimi problémy i Vám. Máte jakékoliv dotazy? Rádi Vám je zodpovíme na e-mailu info@hud.cz Dalibor, operační manažer

 

Služby v oblasti konektivity vozu

Funkce, na jejichž vývoji se podílíme, Vám umožní propojit Váš chytrý telefon s vozidlem. Toto spojení nabízí komunikaci ve dvou směrech. Obsah Vašeho smartphonu vidíte a ovládáte na displeji ve voze a informace z Vašeho auta si naopak můžete zobrazit na displeji telefonu pomocí specifických aplikací.

Zobrazení obsahu chytrého telefonu a jeho ovládání za jízdy je umožněno využitím systému SmartLink+, který sdružuje všechny aktuálně dostupné technologie pro takový druh komunikace - Apple CarPlay, AndroidAuto a MirrorLink. Na displeji rádia pak můžete jedním dotykem ovládat aplikace z telefonu, poslouchat hudbu, nechat se navigovat nebo komunikovat přes sociální sítě!

Zároveň Váš mobilní telefon může čerpat nejrůznější data z vozidla a Vy tak můžete například sledovat úspornost jízdy, servisní intervaly, dynamičnost jízdy včetně rychlosti, otáček motoru apod.

O konektivitě každý mluví, my jí pomáháme uskutečňovat!“ Michal, teamleader skupiny konektivity vozu a online služeb

 

Online služby

On-line služby vytváří z Vašeho vozidla samostatnou jednotku, která je neustále připojena k Internetu. To umožňuje řidiči získávat aktuální informace například o dopravní situaci na plánované trase, dostupnosti volných parkovacích míst ve městě nebo ceny pohonných hmot na nejbližších čerpacích stanicích.

Vedle toho tyto služby poskytují majiteli auta pomocí mobilní aplikace komunikovat s vozem, aniž by v něm přímo seděl. Může se jednak dozvědět důležité informace o Vašem vozidle jako například stav opotřebení jednotlivých dílů nebo množství paliva v nádrži a současně na dálku ovládat vybrané funkce, třeba nezávislé vytápění.

On-line služby přináší také větší bezpečnost při používání vozu. Pomocí integrovaných tlačítek můžete sami zavolat pomoc v případě nouze na cestě. Pokud dojde k nehodě, vozidlo pak samo krizovou situaci nahlásí a pomoc přivolá.

;