H&D – An HCL Technologies Company

PLM/PDM podpora systémů

V rámci našich služeb nabízíme i podporu systémů PLM/PDM (Product Lifecycle Management / Product Data Management) - od jejich implementace po údržbu a podporu při fungování a práci s nimi. Využitím našich služeb získáte nejen vyšší efektivitu práce, snadnější přístup k důležitým datům, snížení chybovosti, ale i vyšší flexibilitu při změnovém řízení a samozřejmě i úsporu nákladů.

Naše služby Vám rádi uzpůsobíme na míru. Zajištění zaškolení týmu včetně školicích podkladů a manuálů, podpora uživatele v odborných oblastech či vizualizace data pro koncové uživatele? To vše pro Vás zajistíme na klíč.

Díky našim mnohaletým zkušenostem s prací a správou PLM/PDM systému CONNECT ve ŠKODA AUTO a.s. nabízíme služby podpory také pro dodavatele ŠKODA, kteří se systémem CONNECT pracují či do něj v rámci životního cyklu výrobku přistupují.

Nevíte, co PLM/PDM znamená a co Vám může využití systému správy životního cyklu výrobku a dat výrobku přinést? Můj tým expertů ano! Rádi Vám poradíme. Ondra, teamleader skupiny PLM/PDM                   

Rádi Vám poskytneme detailní informace a zodpovíme všechny Vaše otázky. K dispozici jsme Vám na e-mailu info@hud.cz.

;