skip to Main Content

ProjektovÉ VEDENÍ

Doménou naší činnosti je také podpora IT projektů rozličných druhů, v rámci kterých zajišťujeme nejen vedoucí experty, ale také asistentky projektového manažera, které zajišťují hladký průběh činností v IT oddělení. Projektová asistence zahrnuje hlídání harmonogramů projektů, pravidelná aktualizace podpůrných projektových materiálů na základě komunikace s jednotlivými zodpovědnými osobami, vedení projektové dokumentace, účast na projektových schůzkách, příprava podkladů, prezentací a manažerských reportů, podpora plánování kapacit, hlídání rozpočtu, kompletace a formalizace dokumentů, administrativní a organizační podpora projektového manažera.

KONTAKTUJTE NÁS

„Staráme se o Vaše projekty. Když nás potřebujete, jsme tady – tým specialistů na podporu IT projektů!“ Dáša, teamleader projektového vedení

PROJEKTOVÉ TÝMY

Zrealizujeme za Vás výběr kvalitních členů týmů, jejich zaškolení a průběžné zvyšování kvalifikace, což je nesporná výhoda outsourcingu pracovníků či celých služeb. Zajistíme Vám dostatečné množství odborníků a asistentek projektového týmu, kteří pokryjí Vaše operativní či projektové potřeby. To Vám umožní nejen lépe načasovat rozvržení kapacit, ale současně zajistí spolehlivost a vysokou úroveň služby z pohledu výkonu i kvality zdrojů. Projektovou podporu nabízíme nejenom v Mladé Boleslavi, ale i po celé České republice.

Back To Top