Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Simulátory pro testování infotainmentu vozu

Dalším produktem v našem portfoliu jsou simulátory pro testování infotainmentu vozu. Zajišťujeme jak prodej a vývoj přenosných funkčních sestav, tak potřebné služby v této oblasti (mentoring, odborná školení apod.).

Simulátory pro testování infotainmentu vozu neboli testovací stavy obsahují nezbytný hardware, který reálně simuluje prostředí vozu a je možné testovat integraci různých zařízení jako je smartphone mimo vůz v laboratorních podmínkách. To vše je umístěno do kompaktního boxu, který ulehčuje manipulaci a skladování simulátoru. Náš simulátor je nezbytnou pomůckou pro vývojáře mobilních aplikací, které mají být propojitelné s vozem. Tyto přenosné sestavy je možné dále použít i pro trénink a propagaci infotainmentu například cílovým zákazníkům.

K simulátoru je vyvinuta i jednotka HUDCAN, která simuluje signály vozu. Aktuálně obsahuje kombinaci klíčových zpráv, ale je možné ji dle požadavku zákazníka modifikovat i na jiné CANové zprávy.

 „Náš unikátní simulátor umožní díky kombinaci originálních dílů jednotky vozu a naší   HUDCAN jednotky přesné a snadné testování infotaimentu vozu pro Váš vývojový tým   na jakémkoliv místě. Rád Vám poskytnu další informaci, stačí      se ozvat na e-mail info@hud.cz.“ Martin, teamleader vývojového centra

;