skip to Main Content

Vývoj mobilních a webových aplikací

Naše vývojové centrum je expertem na vývoj mobilních a webových aplikací nejenom v oblasti automotive, i ale i v jiných průmyslových odvětvích. Mobilní aplikace vytváříme pro iOS a Android. Zrealizujeme pro Vás nativní vývoj i multiplatformní vývoj na technologii Xamarin. Webové aplikace využívají platformu .NET a související technologie, HTML 5 a JavaScript .

KONTAKTUJTE NÁS

SLUŽBY V OBLASTI VÝVOJE APLIKACÍ

Náš tým Vám zajistí vše dle Vašich představ na klíč, proto máme i vlastní tým kreativních grafiků. Ty pro Vás připraví návrh uživatelského rozhraní (Graphical User Interface) i finální design aplikací nejen pro mobilní a webové aplikace ale i pro systémy a aplikace integrované ve voze. Mimo to poskytujeme analýzy, konzultace, testování a projektové vedení v oblasti vývoje mobilních a webových aplikací.

„Vaše starosti – naše inspirace! Pro můj tým je práce zábavou, na výsledku je to znát.“     

Martin, teamleader vývojového centra

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Mezi realizované projekty patří webové aplikace zaměřené na výrobní sektor, které umožňuji vyhodnocování a analýzu výrobních dat, plánování výroby či sledování kvality. Za projekt STAP jsme v roce 2016 obdržely i ocenění CIO Business World za nejlepší ICT případovou studii roku. Přínosem realizace projektu bylo zrychlení plánování, zadávání a spuštění výroby, zkrácení reakční doby na změny ve výrobě, snížení dodatečných nákladů zakázky souvisejících se znovuzavedením výroby a snížení nákladů spojených s vedením mzdové agendy společnosti STAP a.s. Ve společnosti KSM Castings CZ a.s. se nám pomocí zavedení na míru vytvořeného výrobního informačního systému povedlo snížit celkovou zmetkovitost, uspořit personální kapacity a umožnit rychlejší reakce na řízení výroby. Mezi další realizované projekty patří G-Meter pro ŠKODA AUTO a.s., který ukazuje dynamiku jízdy včetně rychlosti, aktivace brzd, příčného a podélného zrychlení či otáček.

Back To Top