H&D – An HCL Technologies Company
Odborníci na Application Management Services (AMS) ve společnosti H&D čerpají ze svých bohatých zkušeností s aplikacemi a jsou schopni zajistit spolehlivost a dostupnost Vašich aplikací.

Aplikační podpora (AMS)

O Vaše IT se postaráme my, Vy se můžete věnovat svému podnikání

Dynamický rozvoj současného obchodního prostředí a rostoucí závislost na aplikacích vyžadují, aby společnosti přizpůsobovaly své informační technologie podnikatelským cílům a dokázaly ze svých investic do IT vytěžit co nejvíce. V tomto ohledu je nanejvýš důležité, aby byly Vaše aplikace maximálně efektivní a vykazovaly minimální prostoje. Odborníci na AMS ve společnosti H&D čerpají ze svých bohatých zkušeností s aplikacemi a jsou schopni zajistit spolehlivost a dostupnost Vašich aplikací. 

Znalost zákaznických potřeb

Klíčovým aspektem pro volbu optimálního přístupu ke správě aplikací je Vaše obchodní strategie a individuální hodnotový řetězec.

Objektivně proto analyzujeme Vaše stávající prostředí a následně určujeme nejvhodnější strategii správy aplikací tak, abychom zaručili stabilitu a optimalizaci Vašeho podniku a dodali Vaší obchodní činnosti maximální přidanou hodnotu. Při zavádění procesů a poskytování podpory využíváme metodiky ITIL, což zaručuje vyšší produktivitu a návratnost investic.

Váš odborník na IT

Díky mnohaletým zkušenostem s informačními technologiemi víme, co je opravdu důležité, a nabízíme komplexní poradenství zaměřené na konkrétní řešení. Naši odborníci Vám poskytují konzultace a řízení služeb s využitím rozsáhlého know-how, které zahrnuje posouzení prvotních potřeb, vývoj, fázi přechodu, provozu a následné péče, včetně průběžné proaktivní optimalizace aplikací.

;