H&D – An HCL Technologies Company
Vývojové centrum H&D vyvíjí webové aplikace jak pro korporátní společnosti, tak pro menší firmy či veřejné zakázky.

Vývoj mobilních a webových aplikací

Naše vývojové centrum je expertem na vývoj mobilních a webových aplikací nejenom v oblasti automotive, i ale i v jiných průmyslových odvětvích.

Mobilní aplikace vytváříme pro iOS, Android a Windows Phone. Zrealizujeme pro Vás nativní vývoj i multiplatformní vývoj na technologii Xamarin.

Webové aplikace využívají platformu .NET a související technologie, HTML 5 a Windows.

Náš tým Vám zajistí vše dle Vašich představ na klíč, proto máme i vlastní tým kreativních grafiček. Ty pro Vás připraví návrh uživatelského rozhraní (Graphical User Interface) i finální design aplikací nejen pro mobilní a webové aplikace ale i pro systémy a aplikace integrované ve voze.

Mimo to poskytuje analýzy, konzultace, testování a projektové vedení v oblasti vývoje mobilních a webových aplikací.

                                                                                                                                           „Vaše starosti – naše inspirace! Pro můj tým je práce zábavou, na výsledku je to znát.“     Martin, teamleader vývojového centra

Mezi realizované projekty patří webové aplikace zaměřené na výrobní sektor, které umožňuji vyhodnocování a analýzu výrobních dat, plánování výroby či sledování kvality.

Za projekt STAP jsme v roce 2016 obdržely i ocenění CIO Business World za nejlepší ICT případovou studii roku. Přínosem realizace projektu bylo zrychlení plánování, zadávání a spuštění výroby, zkrácení reakční doby na změny ve výrobě, snížení dodatečných nákladů zakázky souvisejících se znovuzavedením výroby a snížení nákladů spojených s vedením mzdové agendy společnosti STAP a.s.

Ve společnosti KSM Castings CZ a.s. se nám pomocí zavedení na míru vytvořeného výrobního informačního systému povedlo snížit celkovou zmetkovitost, uspořit personální kapacity a umožnit rychlejší reakce na řízení výroby.

Mezi další realizované projekty patří G-Meter pro ŠKODA AUTO a.s., který ukazuje dynamiku jízdy včetně rychlosti, aktivace brzd, příčného a podélného zrychlení či otáček.

Nenašli jste zde to, co jste hledali? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@hud.cz, rádi pro Vás vytvoříme řešení na míru a probereme s Vámi Vaše potřeby a požadavky osobně.“ Dalibor, operační manažer 

;