H&D International Group
H&D se zabývá vývojem mobilních aplikací pro všechny běžné mobilní platformy, včetně multiplatformního vývoje.

Vývoj mobilních aplikací    

V době, kdy se celý svět IT přesouvá na displej mobilních zařízení, si už jen těžko představíme každodenní osobní či pracovní život bez chytrého telefonu s mobilními aplikacemi. Pro řadu společností je online přístup k firemnímu emailu a datovým zdrojům životně důležitý, neboť umožňuje pomocí mobilních zařízení provádět obchodní transakce vždy a všude. Mobilní platformy se proto staly neodmyslitelnou součástí IT podpory a vývoj mobilních aplikací na zakázku je standardní potřebou moderních společností.

H&D AppFactory je vývojové centrum holdingu H&D International Group, které je připraveno vyvinout pro Vás mobilní aplikaci na zakázku přesně dle Vašich přání. Nabízíme flexibilní řešení jak pro firemní mobilní aplikace distribuované v rámci firemních privátních storů, tak pro aplikace dostupné ke stažení široké veřejnosti v Android Market, App Store či Windows Store.

Mobilní aplikace na zakázku pro iOS, Android a Windows Phone 8

Ve vývojovém centru H&D AppFactory vyvíjíme již více než osm let mobilní aplikace pro všechny mobilní platformy. Našim zákazníkům v České republice i v zahraničí tak nabízíme možnost, jak jejich procesy zefektivnit, zpřístupnit jim informace z podnikových systémů v reálném čase, zvýšit povědomí o značce či atraktivním způsobem nabídnout výrobky a služby novým koncovým zákazníkům.

Naše letité zkušenosti s tvorbou mobilních aplikací, kreativita vývojového týmu H&D AppFactory a otevřenost k Vašim přáním a potřebám jsou základním stavebním kamenem při vývoji mobilních aplikací. K úspěšné realizaci Vašich požadavků navíc přispívají i rozsáhlé znalosti v oblasti integrace mobilních zařízení do podnikové infrastruktury a napojení jednotlivých mobilních aplikací do firemních systémů.

H&D AppFactory se zabývá vývojem mobilních aplikací pro všechny běžné operační systémy: 

  • iOS
  • Android
  • Windows Phone 8

Naše aplikace mohou pokrývat jednu či více platforem (Android vývoj či iOS vývoj tedy probíhají separátně), anebo jsou od začátku vytvářeny formou multiplatformního vývoje (tzv. cross platform mobile development) a jsou od samého počátku použitelné na několika platformách zároveň. Tímto přístupem získává programování mobilních aplikací novou dimenzi, která z hlediska zákazníků otevírá další možnosti, a to nejen pro firemní mobilní aplikace a jejich nasazení v interních procesech.

Výhody vývoje mobilních aplikací s H&D AppFactory

  • Jistota v investování – s H&D máte silného a spolehlivého partnera na své straně
  • O krok napřed – sledováním nových trendů a využitím inovativních technologií zajistíme Vaší společnosti náskok před konkurencí. Využijte například možnosti propojení mobilních aplikací s rozšířenou realitou či počítačovým viděním
  • Úspora nákladů – díky dlouholetým zkušenostem v oboru IT nalezneme společně s Vámi optimální a ekonomicky nejvýhodnější řešení
  • Správa aplikací – aktuální data jsou nezbytnou součástí každé kvalitní mobilní aplikace. Naše centrum aplikační podpory zajistí včasné naplnění aplikací daty a bude se starat o jejich aktuálnost

Neváhejte nás proto kontaktovat a společně s námi se podílet na vývoji mobilních aplikací, které budou šité přímo na míru Vašim potřebám.   

;